Корзина
111 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Гиалуаль: заморожены скидки на Institute Hyalual SwitzerlandКупить со скидкой
+380981900497
УкраинаКиев Машинистовская, 25
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
"GIALAND" / ГИАЛЕНД онлайн салон

Торгова марка Brilace – вершина косметологічного мистецтва

Торгова марка Brilace – вершина косметологічного мистецтва

Brilace – професійна косметика майбутнього!

Франція – є визнаним лідером краси, стилю, моди та шарму. Більшість успішних косметичних брендів народилися саме у Франції, де є всі умови для розробки та виробництва якісної, ефективної і безпечної косметики. У Франції чудова сировинна база натуральних інгредієнтів: від чистих мінералів Альп через цілющі трави Провансу і до активних океанічних компонентів Біскайської затоки. Саме у Франції, унікальні ультрасучасні технологічні можливості однієї з найбільш високорозвинених країн Європейського Союзу природним чином доповнюються столітнім досвідом створення та зберігання рецептур косметики. Саме у Франції розробкою і виробництвом косметичних препаратів займаються цілі династії потомствених хіміків, мікробіологів і фармацевтів.

Одним з еталонів французької професійної косметики є Brilace. З самого першого дня свого існування – Brilace зробив акцент саме на розробці і виробництві високоефективних компонентів для косметологічних  кабінетів і практикуючих професійних косметологів. Вивчаючи потреби своїх покупців до найдрібніших подробиць – Brilace прагнув знайти рішення найсміливішим задачам. Власна наукова лабораторія Brilace дозволяє вести постійний пошук найбільш натуральних, безпечних та ефективних формул для кожного типу шкіри і кожної її проблеми.

Торгова марка Brilace – це вершина косметологічного мистецтва. Наш 17 річний досвід на ринку професійної косметики дозволив нам взяти найуспішніші розробки наших колег в інших лабораторіях Франції, доповнити їх нашими унікальними формулами, застосувати найсучасніші технології виробництва. Це все вкрай важливо для того, щоб постійно вдосконалювати існуючі продукцію і забезпечити прихильність наших клієнтів, професійних косметологів в багатьох країнах далеко за межами Франції.

Результат наукової діяльності Brilace – це інноваційна продукція XXI століття, перевірена європейськими експертами і тестами. Продукція Brilace не тестується на тваринах, клінічно перевірена і відповідає найвищим стандартам якості. Косметика Brilace упаковується в компактну, просту і екологічночисту упаковку для максимальної турботи про природу.

Brilace створює унікальні косметологічні продукти, навчає косметологів сучасними методикам догляду за шкірою, виробляє корисні аксесуари для професійних косметологів. Ми не зупиняється на досягнутому і створює нові тренди.

Brilace – професійна косметика майбутнього!

Brilace

Предыдущие статьи
Контакты
+380981900497
УкраинаКиев Машинистовская, 25
"GIALAND" ГИАЛЕНД магазин косметики
менеджер